Adventní zpívání se vydařilo

12.12.2021

Navzdory třem zrušeným koncertům v předvánočním období nakonec zazněl náš hlas přímo v magický čas. Na třetí adventní neděli 12.12.2021 jsme zorganizovali adventní zpívání pod širým nebem u ZŠ Jungmannova v Kuřimi a vtiskli jsme do něj veškerou energii, kterou jsme chtěli rozdat právě na zmiňovaných neuskutečněných koncertech.
Nápad na celou akci vznikl s týdenním předstihem a jak se to celé živelně rodilo, připojili se k naší akci i paní učitelky a žáci ze ZŠ Jungmannova, kteří vytvořili před školou kouzelné zákoutí se svítícím andělem a galerií příběhů na téma "moje setkání s andělem". Toto zákoutí se stalo i naším pódiem. Na závěr vystoupení jsme se spojili s asi dvacítkou žáků a několika rodiči, kteří nás doprovázeli na nástroje, do velkého tělesa a společně jsme zazpívali píseň Andělé strážní.
Doufáme, že stejně jako my, i naši posluchači odcházeli domů v povznesené adventní náladě. Nám kromě toho byla po dlouhém pobývání na mrazivém vzduchu i dost zima, proto jsme se po vystoupení odebrali rozehřát do nedaleké hospůdky, kde jsme ještě oslavili a zapili hned troje sborové narozeniny. Jak to pak celé dopadlo, už bohužel nelze publikovat, každopádně bylo veselo.

© 2023 K dur z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky