V pátek a v sobotu 22. a 23. dubna jsme si zazoívali na Festivalu Amatérských Pěveckých Sborů ve Svitavách.
V pátek večer provedl každý ze zúčastněných sborů svůj dvacetiminutový program, v sobotu po celý den všechny sbory společně cvičily na večerní program, kterým bylo společným vystoupením všech sborů s orchestrem a sólisty.
Zazněly melodie...

Přátelé,
připravili jsme pro vás malý vánoční dárek v podobě našeho nového videoklipu Tichá noc.
Natáčeli jsme 12. prosince v Kuřimi a jeho okolí, užili jsme si krásné počasí, nádhernou krajinu a večer i nádherné zpívání.

Navzdory třem zrušeným koncertům v předvánočním období nakonec zazněl náš hlas přímo v magický čas. Na třetí adventní neděli 12.12.2021 jsme zorganizovali adventní zpívání pod širým nebem u ZŠ Jungmannova v Kuřimi a vtiskli jsme do něj veškerou energii, kterou jsme chtěli rozdat právě na zmiňovaných neuskutečněných koncertech.
Nápad na celou akci...

Přátelé,
na sobotu, 27.11.2021 jsme pro vás měli připraven koncert v Brně na Zelňáku.
Bohužel, z důvodu nařízení vlády ze dne 25.11.2021 o zrušení vánočních trhů musíme zrušit i tuto akci.
Moc nás to mrzí a uděláme všechno pro to, abychom se s vámi mohli zase co nejdříve vidět.

Přátelé,
plánovaný koncert v kuřimské Hospůdce, který se měl uskutečnit v úterý, 9. listopadu 2021, musíme, bohužel, ze zdravotních důvodů odložit na pozdější termín.
Pokud to bude možné, chtěli bychom vám tu zazpívat hned v lednu 2022.
O konkrétním termínu se dozvíte buď tady na našem webu, na Facebooku nebo se můžete přihlásit k...

Přinášíme vám kompletní videozáznam z vystoupení našeho sboru v rámci koncertu Ať svoboda zní.

Po roční pauze jsme měli možnost se opět setkaz "naživo" na koncertě, tentokrát věnovaném výročí projevu Martina Luthera Kinga "Mám sen".

Okolnosti nám však zatím nepřály a když jsme přemýšleli, jakou další písničku natočíme v našich domácích studiích, padla volby právě na tuto. Posíláme ji vám všem, abyste s námi také zažili trochu slovinského temperamentu, a aspoň trošičku nakoukli pod pokličku toho, co jsme ve Slovinsku zažili.

I když nemůžeme zkoušet a vystupovat, pořád se scházíme alespoň virtuálně prostřednictvím ZOOMu. A takhle jsme pro vás natočili i naše nové video.
Hlasy jsme nazpívali už během jarní karantény, každý u sebe doma. A na podzim jsme dotočili i video.
Uvidíte, jak to vypadá u nás "na zkoušce", každý ve svém obýváku, ložnici, pracovně, šatně - prostě...

Přinášíme vám video z našeho koncertu v Červeném kostele , kde jsme pod titulem "Duchovní hudba napříč staletími" předvedli výběr z našeho repertoáru.

V neděli, 4. října jsme se zúčastnili pravidelného cyklu Hudební nešpory v Červeném kostele v Brně. Pod titulem "Duchovní hudba napříč staletími" jsme prezentovali jak stálice našeho duchovního reprtoáru, tak i některé novinky.

Milí přátelé a posluchači K duru, přestože byl náš výroční koncert kvůli karanténě zrušen a přesouvá se zatím na neurčito, nelenili jsme a natočili každý ve svém "studiu" náš první samostatný videoklip. Doufáme, že se vám bude líbit a navnadí vás na náš další koncert. Už teď se na vás naživo moc těšíme!

© 2021 K dur z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!